Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Už zase potřebuje nové botičky!

Anička (Vendulka, Péťa či Martínek) už zase potřebuje nové botičky! Kolikrát do roka si takto povzdechnete? A kolikrát do roka zjistíte, že nemůžete sehnat botu té správné barvy, tvaru či velikosti? Vyzkoušejte obchod, kam pro botičky "chodím" já.

Shánění bot pro děti nás často stojí nejen peníze, ale také hodně času, energie a nervů. Jestli to chcete tentokrát zkusit jinak, podívejte se na stránky botičkového obchůdku Safík, kde můžete vybírat z nabídky jak celoročních botiček, tak i botiček pro jednotlivá roční období. Najdete tu také boty do vody, holínky a samozřejmě bačkůrky. Kromě botiček jsou k dispozici i různé doplňky - například pláštěnky či deštníky skvěle ladící s holínkami. 

Veškeré zboží inzerované na stránkách je skladem přímo u prodejce, takže můžete počítat s dodáním maximálně do týdne. Jak jsem se dozvěděla přímo od majitelek obchodu, tak každou botičku samy vlastnoručně přeměřují.  V popisu zboží navíc najdete praktickou tabulku s mírami všech dostupných velikostí a tak byste se měli vyhnout reklamaci z důvodu špatné velikosti. Za zmínku určitě stojí i fakt, že jsou majitelky velmi milé ženy a pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, můžete se na ně s důvěrou obrátit.
 
494.jpg116.jpg
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář