Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Jak zvládnout rodinu a domácnost s málem

Pokud jste na rodičovské (rozhodně nedodávám, že se jedná o dovolenou), určitě mi dáte za pravdu, že zvládnout rodinu a domácnost s málem je někdy docela oříšek. My mámy chceme, aby naše děti měly dostatek podnětů pro svůj zdárný vývoj a tak hledáme různé tipy na internetu, jak jim ty podněty zajistit a nezruinovat přitom rodinný rozpočet, který už je i tak díky rodičovskému příspěvku dost napjatý. Jestli jste také vděčná za každý dobrý tip, ráda se s vámi o jeden podělím.

Tím tipem je blog www.zena007.cz, který před nedávnem založila Lenka, maminka dvou batolat - jako leckterá z nás v roli matky, manželky, vychovatelky, uklízečky a zahradnice. Hrát dobře tolik rolí najednou vyžaduje hlavně dobrou organizaci a hromadu dobrých nápadů. Pokud se však stanete "kreativní manažerkou", nebude dosažení ideálního stavu rozhodně otázkou peněz.

Lenka sbírá a na vlastní kůži zkouší finty a triky na šťastný život s málem, o kterých se můžete dočíst právě na jejím blogu. Mě osobně zaujal na první počtení.

Co například můžete na Lenčiných stránkách najít?

  • Pro děti od dvou let sestavuje každý týden pět různých aktivit, které je zaměstnají a pobaví.
  • Praktický kalendář, který zorganizuje úklid domácnosti tak, že vám zabere minimum času a energie.
  • K tomu týdně dva články o vaření, rodičovství, penězích a jiných palčivých tématech. Žádné prázdné fráze, ale vyzkoušené a použitelné postupy.


Stavte se pro inspiraci a povzbuzení na www.zena007.cz.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář