Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Magnenka

Magnenka je magnetická oblékací panenka. Postupně tu najdete několik variant panenek i oblečků. Pro výrobu Magnenky budete potřebovat magnetický papír (nebo magnetickou fólii - existuje i samolepící varianta), který je možné koupit přes internet, v dobře zásobených papírnictvích či výtvarných potřebách. Tento papír však není nejlevnější, proto si vystačíte pouze s malým kouskem. Dále budete potřebovat tvrdší papír, na který lze tisknout (Jestli jste tvořiví, tvrdší papír se vám bude hodit každou chvíli. Proto doporučuji pořídit si celý balík papíru pro tiskárny o gramáži kolem 250 g/m2).

 

Návod - Magnenka (panenka):

Magnenky jsou vždy dvě na jednom archu. Magnenky vytiskněte na tvrdší papír. Celý arch připevněte pomocí magnetků například na lednici.

Návod - oblečky:

Vytiskněte si vybraný arch s oblečky na tvrdší papír a všechny oblečky vystříhejte. Z rubové strany oblečků nalepte kousky magnetického papíru magnetickou vrstvou ven. Stačí 2 - 4 ks podle velikosti oblečku (nalepte je blízko k okrajům oblečku). Pro lepení použijte nejlépe úzkou lepenku.

A pak už můžete začít Magnenky oblékat. Oblečky, které zrovna nevyužijete pro oblékání, můžete klidně ponechat na ledničce kolem archu s panenkami. Já sama mám Magnenky na ledničce a když jdu kolem, tak je převléknu. :-)

 

 

 

 

Příspěvky

Nové oblečky pro Magnenky

18. 7. 2011

Další sada oblečků pro Magnenky je na světě. Vyberte si jednu z barevných variant nebo si vybarvěte oblečky podle vlastní fantazie.

 
Celý příspěvek  
 
  | Komentářů: 0

Nové Magnenky

27. 6. 2011

Rodina Magnenek se opět rozrůstá - můžete si vybrat z dalších dvou dvojic panenek.

 
Celý příspěvek  
 
  | Komentářů: 2

Druhá sada oblečků pro Magnenky

16. 5. 2011

Magnenky jsou velké parádnice, proto si nemohou vystačit jen s jednou sadou oblečků. Dnes jim proto můžete vytisknout oblečky nové.

 
Celý příspěvek  
 
  | Komentářů: 0

Další dvě dvojice Magnenek

9. 5. 2011

Nevybrali jste si zatím svoje Magnenky nebo už jsou ty první okoukané? Kapesníček přináší další dvě dvojice do vaší sbírky.

 
Celý příspěvek  
 
  | Komentářů: 0

První sada oblečků pro Magnenky

26. 4. 2011

A je tu i první sada oblečků pro Magnenky.

 
Celý příspěvek  
 
  | Komentářů: 0

Magnenky poprvé

26. 4. 2011

Představují se Vám první dvě dvojice Magnenek - oblékacích magnetických panenek...

 
Celý příspěvek  
 
  | Komentářů: 1